MANAVGAT’A YENİ KAYMAKAM

Manavgat Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu’nun  tayini çıktı. Yerine Manisa Turgutlu Kaymakamı olarak görev yapan Nazmi Günlü atandı. Emir Osman Bugurlu ise Bursa’ya vali yardımcısı olarak atandı.

kaymakam

Emir Osman Bulgurlu Manavgat kamuoyu tarafından siyasi bir kişilik olarak düşünülüyor ve bu sebepten dolayı eleştirilere maruz kalıyordu.  En son olarakta ADD düşünce derneğine kermes izni vermemesi kamuoyunda yankı bulmuş ve konuşulmuştu. Bu konu Manavgat sosyal medyasında da gündem olmuştu. İşte bu konuya eğlenceli bir yaklaşım.

manavgatlıca

YENİ MANAVGAT KAYMAKAMI NAZMİ GÜNLÜ KİMDİR ?

29 Kasım 1964 tarihinde Mersin’de doğdu, ilk, orta ve lise öğrenimini Mersin’de tamamladı. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden 1985 yılında mezun oldu. 1986 yılında Hatay Kaymakam Adayı olarak göreve başladı. Daha sonra sırasıyla Manisa-Sarıgöl, Ordu-Gürgentepe, Ağrı-Doğu Beyazıt, Malatya-Darende, Hatay-Erzin, Antalya-Kemer, İzmir-Çeşme İlçelerinde görev yaptı. 28.08.2009 tarihinden itibaren Turgutlu Kaymakamlığı görevini yürüten Nazmi GÜNLÜ evli ve bir kız çocuk babasıdır.

kaymakam-gunlu-manavgata-atandi